Przyjaciele

Prowadzony przez EKOSTRAŻ program humanitarnej ochrony jeży europejskich nie byłby możliwy bez pomocy i wsparcia ludzi, którzy bezinteresownie wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, by ratować te niezwykłe małe ssaki.

Ośrodek Rehabilitacji Jeży Andrzeja Kuziomskiego, Fundacja "IGLIWIAK" w Krakowie (www.jeze.com.pl).
 
 
Andrzej Kuziomski, szef ośrodka, od samego początku służy nam życzliwą radą i wsparciem merytorycznym. Przekazał ponadto dla wrocławskich jeży specjalistyczną matę termiczną oraz karmę i leki dla jeży. Bez tego wsparcia, nie podjęlibyśmy się ratowania jeży, które na ogół trafiają do nas w stanie bezpośredniego zagrożenia życia, z bardzo złymi rokowaniami dotyczącymi przeżycia.
 
lek. wet. Radosław Toś, Lecznica dla Zwierząt VETCARE, Kamieniec Wrocławski
 
 
Lekarz medycyny weterynaryjnej Radosław Toś od dwóch lat wspiera leczenie jeży z interwencji EKOSTRAŻY swoim czasem, życzliwością, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Możemy śmiało powiedzieć, że bez jego wsparcia, nigdy byśmy się nie podjęli przyjmowania jeży z interwencji.  Był pierwszym lekarzem, który 2 lata temu, gdy do niego przez przypadek trafiliśmy z pierwszym jeżem, po prostu profesjonalnie zajął się jeżem jak każdym innym pacjentem. Wcześniej był z tym problem. 
 
dr n. wet. Tomasz Piasecki - Przychodnia weterynaryjna ZWIERZYNIEC / UP, Wrocław
 
 
JEZYNIEC.BLOX.PL
 
 
Dolnośląskie jeże europejskie w potrzebie wspiera hojnymi darowiznami społeczność JEŻYŃCA
 
Edukację w zakresie humanitarnej ochrony dolnośląskich jeży wspierają: